Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Obrazek

 

Rodné jméno: Hilary Erhard Duff
Přezdívka: Hil
Datům narození: 28.září 1987
Místo narození: Houston,Texas,USA
Znamení: Váhy
Její sestra: Haylie Duff
Její oblíbený film: Romy a Michele v High School Reunion
Oblíbená počítačová hra: The Sims

 

Zpěvačka, herečka a módní navrhářka Hilary Duff se narodila 28.9. 1987 v Houston. Narodila se ve znamení Váhy. Hilary Duff navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček) Později začala hrát v krátkých reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkursu na film Casper Meets Wendy který jí pomohl ke slávě. Ve třinácti letech uspěla na konkurz na seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála společně ze svojí sestrou Hayile Duff. Tento seriál si Američané oblíbily a producenti se rozhodli že natočí film Lizzie McGuire movie (u nás známý jako Italské prázdniny). Dřívě hrála i krátké role třeba v seriálu Chicago Hope. V seriálu Lizzie McGuire dokonce i Hilary zpívala, zpěv nebyl špatný, proto se Hilary rozhodla že bude i zpěvačka. Vydala svoje první albům Santa Clause Lane, které obsahuje jen vánoční hity. Pro Walta Disneye nazpívala i Hilary Duff hity jako The Tiki Tiki room, Circle Of life a ze svojí sestrou Haylie Duff písen k filmu Lady & Tranp - The Siamese Cat. Nazpívala i pár písniček pro soudtrack k filmu Lizzie McGuire. V roce 2003 vyšlo jiš druhé a více úspěšné album Metamorphosis, a také byla vydaná deska Most Wanted, což byl souhrn nejhranějších písní. V Dubnu v roce 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards. Po filmu Casper meets wendy následovaly filmy Cadetka Kelly, Agent Cody Banks a Cheapter by the Dozen, který měl velkou popularitu, proto se rozhodli producenti že natočí i druhý díl k tomuto filmu. Hilary dostala dokonce za film Lizzie McGuire ocenění za nejlepší teenagerovskou roli roku. Po úspěchu filmu Italské prázdniny Hilary natočila i další filmy, které se proslavilk. Například u nás v kinech jsme mohly vidět film Moderní Popelka a Nikdy to nevzdávej. Film The Perfect Man se v kinech nebjevil. A dokonce ze sestrou Haylie si zahrála ve filmu Holky v balíku kde byly taky producentkami. V roce 2006 vydala Hilary další album 4ever Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta dobrých remixů. V roce 2007 Hilary natáčela film War,inc ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Po skončení natáčení filmu War,inc natáčela Hilary Duff další filmy jako Safety Glass a Greta. Vydala svoje další album Dignity, které bylo úspěšné a hlavně s jejíml singly Stranger, With Love a Play With Fire. Albům se liší od ostatních alb, které Hilary vydala.V roce 2008 vydala Hilary další svoje albům The Best of, které obsahuje úspěšné signly. S písničkou Reach Out společně spolupracovala de zpěvákem Ryan Tedder který je člen skupiny One Republic. Hilary Duff má také svojí módní značku Stuff by Hilary Duff. Pod toutou značkou navrhovala módní oblečení pro teenagery, také pro barbínky. Další šperky, parfémy... Bohužel Hilary Duff s touto značkou skončila, bohužel tato značka zanikla.

Kopírovat pouze se zdrojem!!

 

Náhledy fotografií ze složky Hilary Duff

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tall and Stunted Blood Pressure Symptoms

(AEmurcillteele, 8. 10. 2018 7:08)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-coeur/

Blood insistence chart

(ASOICLELCOLOBE, 29. 7. 2018 14:15)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/how-long-does-tadalafil-work/

Hilary nic lepšího není.

(Denča, 1. 11. 2011 12:46)

Mám spoustu filmu od ní a taky plakátu.No je to prostě nej nejh nej

no nej no

(denča, 1. 11. 2011 12:41)

no to snad ne je to prostě cool no co jiného než hiphip hurááá.jsi stylovaá

jo

(jo, 22. 5. 2011 18:10)

moje tři nejlepší filmy jsou právě s ní!!!

DOBRE

(KAMCA, 9. 5. 2011 18:20)

JSI SUPR HERECKA SPEVACKA A MODNI NAVRHARKA

JSI SUPR

(KAMCA, 9. 5. 2011 18:25)

KOUKALA SEM NA ITALSKE PRAZDNANY,MODERNI POPELKA,NIKDY TO NEVZDAVEJ,CODY BANKS.JSI STRASNE SUPRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JU

(kiki, 9. 4. 2011 17:44)

miluji ji a má ráda stejnou hru jako já ju jo joj oj

bože děcka

(realistka:P, 28. 10. 2010 18:39)

Proberte se!!To si opravdu myslíte že bude Hilary tyhle komentáře číst?!P.S.Jinak moooc pěkný stránky:)

Italské prázdniny

(Veronika, 28. 10. 2010 16:18)

Si boží ja newím ted sem se koukala na Italské prázdniny prostě boží.Si dobrá fakt.

.....

(RUT, 28. 9. 2010 10:14)

PREJ VYPADÁM JAKO ONA.TY SI NĚJAK VĚŘÍŠ NE.ACH JO PROČ MUSIJOU BÝT TAKOVÝ NAIVKY

hilary

(loren, 16. 9. 2010 19:44)

jsem do hilary blázen vypadám jako ona

natka

(natalka tukova, 12. 2. 2010 17:53)

hilary ja jsem taky vahy libi se mi tvuj hlas a ve filmech se mi libis